Jestem na tym obozie poraz 5 i za każdym razem coś z niego wynoszę nie ważnie od wieku. Panuje tu przyjazna atmosfera oraz nie można narzekać na nudę. Panuje tu rywalizacja na wysokim poziomie nie zależnie od kategorii wiekowej , można również spotkać tu zawodników ocierających się o młodzieżową kadrę Polski mężczyzn jak i również kobiet. Można tu również poprawić technikę oraz kondycję . „Florbalkowe wakacje” to najlepszy czas na poprawę swojej gry podczas wakacji , warto tu przyjechać.

— Michał Osadziński, KS Lokomotiv Czerwieńsk

Jestem na obozie po raz piąty, co roku jest bardzo fajnie. Poznałam wiele ambitnych osób. Treningi są wyczerpujące, ale uczą nas wielu nowych rzeczy, można również odpocząć na basenie. Spędzam tutaj bardzo aktywne wakacje. Jedzenie jest bardzo dobre, a trenerzy i inni opiekunowie bardzo mili i pomocni. Ja jestem bardzo zadowolona z pobytu tutaj i mam nadzieje, że zobaczymy się za rok.

— Julia Marciniak, UKS Błyskawica Niechanowo

Kacper Skura, Olimpia Łochów- Na florbalkowych wakacjach byłem po raz pierwszy i jestem pod wrażeniem organizacji tego obozu. Znakomita kadra trenerska, dobre wyżywienie oraz atmosfera na obozie. Na ten obóz jechałem z myślą by poprawić swoją kondycję i lepiej przygotować się do nadchodzących turniejów za granicą oraz przyszłego sezonu . Bardzo dużo różnorodnych i urozmaiconych treningów, dużo zabaw biegowych, które z pewnością poprawią moją kondycję. Ogólnie jestem zadowolony z pobytu tutaj. Świetny obóz, który polecam każdemu kto kocha ten sport jakim jest unihokej.

— Kacper Skura, Olimpia Łochów